Pieczenie pochwy, swędzenie i upławy

Witam, od kilku dni odczuwam pieczenie pochwy, swędzenie, dziwne upławy, raz zielonkawe, raz białe, na bieliźnie pozostawiają żółte ślady.. Poczułam też zapach drożdźy. Jestem na kilka dni przed miesiączką, zazwyczaj miałam wtedy 'suchość pochwy', a teraz czuję lepki śluz.. Czy infekcja mogła wpłynąć na zmianę warunków w pochwie?

Małgorzata Panek

Wygląda to na infekcję dróg rodnych. Konieczne jest wdrożenie leczenia.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam