Pieczenie pod żebrami a czerwone kropki

2 razy pn i wtorek wieczorem odczuwalem pieczenie pod zebrami (prawa strona od pępka ) i musialem lekko oddychac bo bolalo ... za 5 min przeszlo ...wczoraj po kapieli patrze w lustro i mam pod zebrami w tym miesjcu czerwone kropki skora zaczwrwieniona lekko ... za 10 min zniklo ..... lekko pobolewa i gazy mam . innych objawow nie ma . mam zespol jelita drazliwego i dyskopatie ..i plamicę mialem rok temu

Do rozwiązania problemu potrzeba badania, dokładnego wywiadu, być może dodatkowych badań. Proponuję w pierwszej kolejności wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.