Pieczenie podczas oddawania moczu i zmiany skórne w okolicy intymnej po leczeniu zapalenia wirusowego

Witam.Niedawno byłam chora(zapalenie wirusowe),dostałam leki przeciw wirusowe. 2dni później zaczęłam odczuwać pieczenie przy oddawaniu moczu.po kolejnych 2 dniach wyskoczyła mi bardzo boląca krosta na wardze sromowej większej oraz bardzo bolał mnie cały srom.na krostce pojawił się strupek który następnie odpadł i zaczęło się powoli goić, w ciągu kilku dni srom również przestał boleć, ale wyskoczyły bardzo swędzące i bolesne krostki w okolicy odbytu.do lekarza idę dopiero za mies. błagam o pomoc!

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą być związane z opryszczką narządu rodnego. Sugeruję wybrać się do lekarza POZ lub dermatologa, który zastosuje u Pani odpowiednie leczenie.