Pieczenie przy oddawaniu moczu a wynik badania mykologicznego

Otóż juz wczesniej pisałem robilem badanie mykologiczne wymaz z napletka i zoladzia wyszlo ecoli +4 KLEBSIELA+4 CANDIDA ALBICANS +3 ESCHERT +4 i teraz tak flumycon skonczylem dostalem bedicort i co sie okazuje moj sprzet caly czerwony piecze przy oddawaniu moczu wydaje mi sie ze ta grzybica jest w organizmie i teraz tak zamowilem paraprotex azc zymes bede uzywal clotrimazolum i kolejne pytanie czy mikstura z 24 cytryn i 40dkg czosnku to dobry sposob juz 9 miesiecy sie tak mecze i mam dosc pomocy

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
zmień lekarza, a mikstura-nie wiem czy to dobry sposób, oby nie zaszkodziła
pozdrawiam