Pieczenie przy oddawaniu moczu i obrzęk w dolnych partiach
od 2lat szukam przyczyny. Piecze mnie przy oddawaniu moczu,jak mam pełny pęcherz, jak sie zgrzeje,jak jest mi goraco,a czesto bez przyczyny. Czasem wystepuje obrzeg w dolnych partiach. Bralam globulki dopochwowe ktore nie pomogly. Z cytologii tez nic nie wyszlo. Mialam robione badanie moczu posiew -tez nic. Metoda PCR robilam badania w kierunku chlamydii mykoplazmy i ureaplazmy i tez nic. Mialam robiony posiew pochwy tez nic. Furaginum nie dziala w ogole. W usg nerek wszytsko w porzadku.......

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Czy wykluczono zakażenie grzybicze? Choruje Pani na cukrzycę? Wskazana byłaby długotrwała profilaktyka zakażeń układu moczowego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego z wynikami dotychczasowych badań.
Pozdrawiam