Pieczenie serca i zaburzenia oddychania

piecze mnie serce po lewej stronie i ciezko mi sie oddycha. co prawda jestem nerwowa ale dzissie nie denerwowalam a piecze mnie robilam 2 razy ekg i jest niby ok badania krwi tak samo wiec co mi jest ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż spoczynkowe badanie EKG będzie bez odchyleń od normy pomimo istnienia patologii w naczyniach wieńcowych. Konieczne jest wtedy wykonania badania wysiłkowego - próby wysiłkowej. Proponowałbym konsultację z kardiologiem.