Pieczenie twarzy po posmarowaniu kremem

Wyskoczyło mi coś na twarzy ! To jest takie coś kruchego czy coś wtym stylu na samym początku było czerwone teraz już tak bardzo nie jest czerwone ale jest takie łuszczące się i jak smarowałam kremem nivea na dzień to strasznie mnie szczypała twarz . Co mi jest ???

Bez zdjęcia nie powiem co to za zmiana- może byc to blahostka ale równie dobrze zmiana łuszczycowa lub zakaźna. Proszę zwrócić się do dermatologa i najlepiej do tego czasu nie smarować zmiany niczym. Do dermatologa nie potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego- wystarczy się zapisać do przychodni na wybrany termin.Doustnie proponuję pić wapno- działa odczulająco.