Pieczenie w jamie ustnej i nalot na języku po ryzykownym kontakcie z osobą zakażoną wirusem HIV

Mam pytanie. Miała miejsce sytuacja ryzykowna z osoba zakakazona hiv z wiremia 0. Nie było analu tylko pocałunki i bylem zaspokajany oralnie. Gdzieś około 2 tyg po tej sytuacji pojawiło się pieczenie w buzi a potem biały język i tak jest ciągle. Były też jakieś problemy z brzuchem: burczenie ale biegunki nie było tylko zwykłe rano wolniejszy stolec. Test 4 generacji po 24 dniach ujemny potem po 40 ujemny a objawy są dalej. Czy hiv może się rozwijać w organizmie i tak długo nic nie widać w testach? Co mam robić?

Szanowny Panie, przedstawione przez Pana objawy nie muszą być związane z zakażeniem wirusem HIV, szczególnie że Pana wyniki są ujemne. Najlepiej będzie jak zgłosi się pan do lekarza rodzinnego, być może jest to infekcja grzybicza, niestety nie jestem w stanie tego stwierdzić z poziomu portalu. Pozdrawiam