Pieczenie w klatce piersiowej dokładnie nad lewą piersią

Witam od jakiegoś czasu mam pieczenie w klatce piersiowej dokładnie nad lewą piersią , czasami pieczenie nasila sie tak że jest rozległe na całą klatkę oraz przechodzi pod pachą na plecy dokładnie pod łopatkę .parę lat temu też miałam taką sytuację byłam u lekarza zrobili EKG i stwierdził ze wszystko ok i mam wziąść tabletki przciwbólowe i się nie stresować w prawdzie po jakim czasie przeszło .no i teraz od tygodnia wróciło i martwię sie co to może być

Witam. Myślę że wskazane byłoby zbadanie przez lekarza rodzinnego i ew. rtg kręgosłupa w odcinku piersiowym