Pieczenie w okolicy odbytu u 29-latka

Witam. nie mam pojęcia co mi dolega. Odczuwam pieczenie w okolicach odbytu, konsultowałem to z proktologiem, który stwierdził stan zapalny i przepisał mi maść, działa miejscowo na objawy. Lekarz przepisał mi antybiotyk zithromax i Fasigyn (rzezaczka) biorac ten pierwszy obajwy znikaja gdzie kuracja się skończyła pieczenie w okolicach odbytu wróciło, ni emam pojęcia co z tym dalej zrobić.dodam ze nie mam żadnych objawów typu wydzielina z penisa czy bół i pieczenie. pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto ponownie skonsultować się z lekarzem w tej sprawie. Możliwy jest nawrót przypadłości. Czy wykluczono hemoroidy??