Pieczenie w okolicy serca przy silnej nerwicy

witam od dluzszego czasu mam pieczenie w okolicy serca przy tym jeszcze silna nerwice rece mi drza i nie moge spac po nocach czuje goraco od lewej strony prosze poradzic co to moze byc z gory dziekuje pozdrawiam

Najprawdopodobniej są to objawy lękowe somatyczne. Proszę przepracować je w psychoterapii ze swoim terapeuta, Wyjaśnienie i zrozumienie emocjonalnych przyczyn lęku, a także zmiana, pozwoli na trwale pozbyć się objawów.