Pieczenie w okolicy żeber i prawego boku

WITAM ,mam pieczenie w okolicy zebrr prawego boku ,nie wiem juz czy to w wewnątrz tz watroba ,woreczek ,czy na wieszku pod skorą .Coto moze byc ?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból w okolicy podżebrowej po stronie prawej może być spowodowany chorobami wątroby, kamicą żółciową, zaburzeniami nerwowo-mięśniowymi i wieloma innymi przyczynami. Proszę skonsultować się z internistą, który po zbadaniu zdecyduje o dalszym postępowaniu.