Pieczenie w pachwinie, pobolewanie uda, ból kręgosłupa i małe żylaki powrózka nasiennego
Ok.2 lat czuję czasami pieczenie w prawej pachwinie i pobolewanie wew. części uda.Teraz to się nasiliło,plus bule w okolicy lędzw.kręgosłupa.Aktywnie spędzam czas wolny,i po np.dłuższej jeżdzie rowerem dolegliwosci się nasilają.USG pachwiny było ok.Ostatnio wyczułem coś w jądrach(były ociężałe).USG wykazało małe żylaki powrózka nasiennego, po prawej stronie moszny,i małe zwapnienia w jądrach.Bad.krwi ok.na prostate ok. żądnych bakteri w moczu,ale wykazało krew.Teraz powtarzam badanie.Co dalej?

MĘŻCZYZNA, 46 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Czy wykluczono przepuklinę pachwinową? Okresowe przemieszczanie się zawartości worka przepukliny do moszny może powodować ww objawy. Jeśli przy kaszlu wyczuwa Pan wybrzuszenie w okolicach pachwiny, proszę udać się do chirurga.
Pozdrawiam