Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie w pochwie podczas kuracji Bedatine na nadżerkę

Witam.Mama nadzerke ,dostałam od ginekologa Bedatine zaczełam go stosowac ale odczuwam straszne pieczenie w pochwie czy tak ma byc?Czy przerwac leczenie i isc do lekarza ( czytałam ze nie powinno stosowac sie leku przy problemach tarczycy ja mam niedoczynnosc i biore euthyrox lekarz o tym wie a mimo to przepisał mi ten lek bedatine) .
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Aktywność fizyczna w ciąży

Czy kobieta w stanie błogosławionym musi rezygnować z aktywności fizycznej? Na jaką aktywność można sobie pozwolić? Na ten temat wypowiada się Martyna Wojciechowska.

Małgorzata Panek
69 poziom zaufania

Betadine jest środkiem odkażającym zawierającym jodynę.
Jak każdy środek zawierający jod jest przeciwwskazana u osób z nadczynnością tarczycy. Natomiast osoby z niedoczynnością mogą ją stosować doraźnie.
W przypadku, gdy występuje u Pani świąd, pieczenie czy też zaczerwienienie związane z lekiem, należy zaprzestać leczenia i udać się do ginekologa, który przepisał Pani ten środek.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy