Pieczenie w podbrzuszu i gorycz w jamie ustnej a możliwe schorzenia

Witam ,mam pytanie .Mam silne bule w lewej stronie podbrzusza i pieczenie ,ból promieniuje na plecy i na nogę ,odaje nie raz cieńki stolec , i czuje w buzi gorycz ,w czerwcu tego roku miałam robiną morfologie krwi ,ale wyniki były ok . Czy to coś poważnego? Myślę , ginekologicznego to nie może być bo mam wszystko usunięte 6 lat temu . Z góry serdecznie dziękuje . Pozdrawiam .

Witam, przyczyny mogą być zarówno po stronie przewodu pokarmowego, układu moczowego jak I ginekologiczne. Bardzo ważna jest przyczyna resekcji narządu rodnego - czy był to nowotwór? Jesli tak powinna pani pilnie udać się na konsultację do prowadzącego ginekologa/onkologa