Pieczenie w żołądku a obecność bakterii Helicobacter Pylori

Od kilku lat mam problemy żołądkowe.Miałem już Helikobakter Pylori i wyleczyłem. Jakieś 4lata później znów pojawiły mi się podobne objawy, aczkolwiek test kupiony w aptece na obecność bakterii wypadł mi dziś ujemnie. Od 4 dni czuję pieczenie w żołądku(słabnące). Nie zmienia to faktu,że jest to na dłuższą metę uciążliwe. Mam 34 l ,alkohol piję okazyjnie i to lekki raczej, również nie palę. Co możecie mi Państwo doradzić?Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z gastrologiem oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.