Piekący i promieniujący ból zębów

Mam ogromny problem i już nie wiem, jak sobie z nim poradzić. Od czterech miesięcy bolą mnie wszystkie zęby. Jest to taki ból wędrujący, piekący, rozpierający, często mam wrażenie, że jakieś dziwne ciśnienie chce mi wypchnąć plomby. Największy ból odczuwam na górnych zębach, promieniuje do uszu, oczu i głowy. Poza tym czuję też ból dziąseł, dziwne pieczenie, mrowienie. Byłam u wielu dentystów i wszyscy twierdzą, że zęby są zdrowe. Skąd ten ból? Błagam o pomoc, bo już nie mogę tego wytrzymać.

Bóle szczęk mogą być spowodowane nie tylko schorzeniami zębów, ale także procesami zapalnymi zatok i zmianami w stawach skroniowo-żuchwowych. Często towarzyszą bruksizmowi czyli nawykowemu zaciskaniu zębów.Bóle szczęk mogą też mieć pochodzenie neurologiczne.Proponuję dalszą diagnostykę.Pozdrawiam