Pielęgnacja piersi po drastycznym odchudzaniu

Mam pytanie następujące: w ostatnim czasie schudłam ok 6 kg ale systematycznie,niestety moje piersi stały się obwisłe i wstydzę się tego,stosowałam kremy ale to nie pomaga-sama skóra miseczka A może B,przez to nie chce się kochać z chłopakiem bo wstydzę się jak mnie dotyka i na mnie patrzy.Czuje się niedowartościowana gorsza i przez to nasz związek się psuje i to moja wina.Co mam zrobić? Powiększyć sobie piersi aby lepiej się czuć?

Proponuję udać się do psychologa, rozmowa ze soecjalistą pomoże Pani zacząć rozwiązywać swoje problemy emocjonalne, a także pomoże akceptować siebie. Moze Pani rowniez skontaktować sie z dobrym specjalista chirurgi plastycznej, by ocenił, czy rzeczywiście piersi są obwisłe a skóra straciła elastyczność. Samo przytycie, jak dość zdawkowo radzi Pan doktor wyżej moze nie rozwiązać sprawy.