Pielęgnacja tłustej cery

Witam. Mam taki problem z cerą na twarzy bo to jest ze jak gdzieś jade do miasta czy coś wiadomo każdy sięszykuje zeby jak najlepiej wyglądać ja tak samo myję twarz , smaruję się płynami i git a problem jest w tym ze gry pojadę do miasta odrazu twarz mam taką ciężką ,tłustą i taką ciemną chodz mam taką widną kremową cerę poprostu czujęsię jak taki flak i nie wiem co z tym robic poprostu tak ogólnie w każdym miejscu zdaje mi się ze wyglądam inaczej . Czy da się coś z tym zrobić błagam pomocy !

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje skorzystać z porady kosmetyczki. Warto zastosować odpowiedni preparat do tego typu cery.