Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niepokojące zmiany skórne

Zauważyłeś na swojej skórze zmiany, które cię niepokoją? Zastanawiasz się, co z tym zrobić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się, co powinieneś zrobić w takiej sytuacji.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Taką możliwość uzyskasz podczas wizyty u specjalisty dermatologa. Jednak wstępnie zmiany niegroźne można ocenić na podstawie regularnego kształtu, nie zmieniające kształtu i rozmiaru w czasie, o równych obrysów plamki. Nie mniej jednak aby precyzyjnie mówić o typie zmiany konieczne jest badanie pod dermatoskopem.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Dzień dobry,
proszę udać się do dermatologa i wykonać dermatoskopię, najlepiej z cyfrową archiwizacją zdjęć, co umożliwi późniejsze kontrole i porównanie obrazów dermatoskopowych.
Pozdrawiam,
Jacek Toboła

0

Witam,
dermatoskopia u dermatologa
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy