Piersi nierównej wielkości

mam 14 lat i mam nierówne piersi pod względem wielkości, prawy mniejszy, lewy większy, na pierwszy rzut oka nie widać, ale jak się przyjrzy to widać tę różnicę. czy to mi się ureguluje?
14 LAT ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Asymetria piersi jest bardzo często spotykanym zjawiskiem. Nie należy sie tym przejmować.Może się zdarzyć, że obie piersi nie rozwijają się jednocześnie, nie jest to jednak powód do zmartwienia. Nawet dorosła kobieta rzadko kiedy ma piersi dokładnie takiej samej wielkości. Cały proces rozwoju piersi - do kształtu, jaki występuje u osoby dojrzałej - trwa około czterech lat. Zatem istnieje jeszcze szansa, że różnica ta sie zmiejszy. Pozdrawiam