Pierwotna niewydolność żył głębokich podudzi

WITAM MAM 37LAT MAM ZDIAGNOZOWANE PO BADANIU DOPLEROWSKIM - PIRWOTNA NIEWYDOLNOSC ZYL GLEBOKICH OBU PODUDZI , ZYLAKI OBU KONCZYN DOLNYCH ORAZ NIEWYDOLNOSC ZASTAWKOWA PRAWEJ ZYLY ODPISZCZELOWEJ- POZA TYM MAM BOLE I PUCHNIECIE LYDEK , MROWIENIE , UCZUCIE CIEZKICH NOG , PO KILKU GODZINACH PROBLEMY Z CHODZENIEM JAKICH LEKOW UZYWAC LUB MASCI WIZYTA U LEKARZA DOPIERO W MARCU

Witam serdecznie.
Należy zastosować kilka metod leczenia:
- leki flebotropowe np. Diohespan Max 1x1tbl rano
- żele np. Lioton 1000j na noc
- leczenie uciskiem - bandaże żylne - wg Sigga (instrukcja bandażowania na stronie internetowej firmy Biotal)
- drenaż limfatyczny - u fizjoterapeuty/rehabilitanta
Niewydolność żył głęboich praktycznie zamyka możliwości operowania żylaków.
Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec angiolog