Pierwsza wizyta u lekarza w 7. miesiącu ciąży

Witam mam pytanie jestem młoda mamą mam 4 letniego synka i jestem w sodmym miesiącu ciąży z drugim dzidziusiem boje się iść do lekarza bo wiem ze zle zareaguje na to ze dopiero przyszlam. Niestety z pewnych powodów ta ciąża była ukrywana co mam zrobić nawet książeczki nie mam

Milena Lubowicz

Proszę koniecznie iść jak najszybciej do ginekologa. Może chociaż niektóre badania będzie można wykonać. Lekarz na pewno dobrze nie zareaguje, ale musi być Pani na to przygotowana.
Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
niezależnie od przyczyn dla których nie mogła Pani pojawić się wcześniej u lekarza należy spotkać się z nim jak najprędzej- ze względu na zdrowie i dobro dziecka.