Pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a zmiana godziny

1 opakowanie tabletek,zmiana godziny Dzisiaj zaczelam brac tabletki,ale po poludniu i potem jadlam.Chcialabym od jutra brac rano..czy ma to duze znaczenie jesli zmienie godziny ? zaznacam,ze 1 raz biore tabetki

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taka zmiana godziny nie wpłynie na skuteczność antykoncepcji. Proszę pamiętać aby tylko różnica nie była większa niż 12 h.