Pierwszy raz - pękła prezerwatywa

Wczoraj kochałam się z chłopakiem, pekła prezerwatywa :( to był mój pierwszy raz. W sumie już wczoraj odczuwałam dziwne bóle brzucha, tak jakby wszystko mi się tam przewracało, pojawiły też się brązowe plamy, dziś to samo. Pojawiły się brązowe plamy, śluzu praktycznie nie mam, a jak jest to rzadki, kleisty. Co to może oznaczać, dziwnie się czuję i strasznie się boję :(:(

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Jeśli plamienia wystąpiły po raz pierwszy w życiu, to mogą być skutkiem defloracji (przebicia błony dziewiczej) lub objawem nadżerki szyjki macicy (tzw. krwawienie kontaktowe, czyli pojawiające się w związku ze stosunkiem płciowym). Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, konieczna będzie wizyta u ginekologa, który w badaniu oceni, czy ma Pani nadżerkę lub może jakieś inne zmiany - np. polip lub infekcję w obrębie dróg rodnych.

Pozdrawiam serdecznie!