Pierwszy raz z dziewczyną - jak zwiększyć siłę erekcji?

Jestem z dziewczyną 20 miesięcy - nie uprawialiśmy jeszcze seksu (mam na myśli penetrację płciową). Były różnego rodzaju pieszczoty. Ona jest dziewicą. Ja mam 23 lata, a dziewczyna 21. Problem polega na tym , że ilekroć próbujemy się kochać, mój penis opada, gdy próbuję w nią wejść. Nie udaje się to, gdyż wydaje się być zbyt "twarda do rozszerzenia". Problem wydaje się być klasyczny, lecz do tego dochodzi pewien fakt - oglądałem kiedyś dużo filmów porno i bardzo lubiłem patrzeć na kobiety o szerokich biodrach i krągłych pośladkach. Wiem, że upływający czas w pewnym sensie nie działa dobrze, bo im więcej nieudanych prób, tym większe przygnębienie i smutek. Bardzo chciałbym się uporać z tym problemem. Najlepiej, jeżeli byłaby możliwość połknięcia tabletki, która da mi twardą erekcję na czas wejścia i przebicia błony. Podsumowując, kocham swoją dziewczynę za jej charakter i fakt, że jest porządna. Bardzo zależy mi na niej.

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Są tabletki zwiększające potencję i siłę erekcji dostępne bez recepty i te przepisywane przez lekarza.

Jest Pan osobą młodą, dlatego uważam, że nie ma co sięgać po suplementy tego rodzaju.

Uważam, że dobrze jest zrobić sobie parę dni przerwy od wszelkiej aktywności seksualnej i wtedy spróbować. Pozwoli to Panu osiągnąć zwiększone podniecenie, a co za tym idzie silniejszą erekcję.
Warto też poczytać o rożnych pozycjach seksualnych.
Niektóre z nich ułatwiają pierwsze zbliżenie.

Jeżeli jednak sytuacja będzie cały czas taka sama, wtedy ewentualnie można spróbować zastosować preparaty zwiększające erekcję, te dostępne bez recepty, ale jak już wcześniej wspominałam, uważam, że w tym przypadku najlepsze metody, to te naturalne.

Pozdrawiam!