Pierwszy stosunek bez zabezpieczenia a okres 8 dni wcześniej niż zwykle

Witam mam pytanie.4 Dni temu uprawialem seks z moją dziewczyną bez zabezpieczeń to byl jej pierwszy raz i chciała bez zabezpieczenia :(, do wytrysku wewnątrz partnerki jednak nie doszło.Wczoraj dostała okresu(Jest normalny obfity jak zawsze)Jednak znczacznie przedwczesny ok 8 dni Dodam tylko że jej okres nie jest jeszcze regularny ale nie zdażało się ,że tyle dni wcześniej :(( Czy to może być spowodowane dużym stresem? :( I jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże ? :((( z góry dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji istnieje pewne ryzyko zapłodnienia. Proponuje wykonać test ciążowy. Warto jednak podkreślić, że stres i emocje związane z defloracją mogą wpłynąć właśnie w ten sposób.