Pierwszy stosunek bez zabezpieczenia trzy dni przed okresem

Uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia, około 3 dni przed miesiączką, czyli w dni nieplodne. Stosunek ten trwał około minuty-dwóch, nie doszło do wytrysku. Czy istnieje ryzyko ciąży? Dodam, że był to pierwszy raz, nie mam pewności czy błona dziewicza została przerwana, ponieważ nie wystąpiło krwawienie.

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko ciąży, chociaż nie jest ono duże ze względu na opisane dolegliwości. W przyszłości proponuję stosować metody antykoncepcyjne.
Pozdrawiam