Pierwszy stosunek seksualny i oczekiwanie na miesiączkę

Witam,moje cykle od 3 miesięcy są co ok.26,28,30 dni.(wcześniej co ok. 16,18,20 dni).Ostatni okres30.01.2014r.Następny ma być01.03.2014r.Byłam u chłopaka na imprezie(21.02.2014r) i trochę wypiłam.Skończyło się w łóżku.Mój pierwszy raz(niby dni niepłodne).Była prezerwatywa,przeszkadzała i zdjął ją. Stosunek przerywany(ok.godziny).Nie skończył we mnie(oboje nie doszliśmy do końca,przynajmniej ja).Obawiam się ciąży.Jestem przerażona.Z niecierpliwością czekam na okres.Powinnam się aż tak obawiać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety szansa na ciążę istnieje gdyż stosunek przerywany nie chroni przed zapłodnieniem. Warto wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.