Pieszczoty a możliwość zapłodnienia

Witam, mam 17 lat i ostatnio z chłopakiem uprawialiśmy pieszczoty. Ja mu nic nie robiłam tylko on mi. Leżeliśmy z sobą (a raczej ja na nim) w bieliźnie i doszło do tzw. pocierania, no i teraz niestety się boję... ostatnio okres dostałam 10 października, teraz spóźnia mi się już jakieś 4 dni, z tego wszystkiego o niczym innym nie myślę, tylko o tym, czy jest wszystko OK. Nie uprawialiśmy jeszcze nigdy seksu, więc tyle dobrego. On nie dotykał raczej w momencie pieszczot swojego penisa, więc nie wiem, co się dzieje : ( Proszę bardzo o odpowiedź.

17 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeśli nie doszło nawet do bezpośredniego kontaktu prącia z pochwą, to nie ma mowy o ciąży. Prawdopodobnie miesiączka spóźnia się z powodu stresu, jaki przeżywa Pani z związku z całym wydarzeniem. Proszę się nie denerwować, ponieważ nie ma możliwości, by w taki sposób doszło do zapłodnienia!

Pozdrawiam serdecznie.