Pieszczoty a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, Mojej dziewczynie okres spóźnia się już 4 dni od środy. Miesiączkowanie ma zazwyczaj regularne, więc się bardzo martwimy. Do stosunku nigdy nie doszło, jedynie zabawialiśmy się pieszczotami (najpierw ja, później ona albo odwrotnie, nigdy jednocześnie i po wytrysku dokładnie myliśmy ręce). W żadnym przypadku nie było styczności między naszymi narządami rodnymi. Moja dziewczyna bardzo się stresuje, mówi, że ma wrażenie, że jej pochwa stała się ciaśniejsza i w miejscu macicy czuje ścianę.

Milena Lubowicz

Jeżeli nie doszło do stosunku to prawdopodobieństwo ciąży jest znikome.
Pozdrawiam