Pieszczoty w bieliźnie a możliwość zapłodnienia poprzez płyn preejakulacyjny

Czemu podczas ocierania w bieliźnie nie dochodzi do zapłodnienia niby ten płyn podczas podniecenia zawiera plemniki. Czyli jak ten płyn się wydobędzie podczas ocierania to nie ma szans na zapłodnienie nawet jakby chłopakowi by od tego płynu trochę przeciekły bokserki ? Oczywiście dziewczyna tez w bieliźnie i ocierając się przeciekną bokserki tym płynem chłopakowi gdy ociera się czubkiem penisa o pochwę do niczego nie może dojść?Czy ten płyn zdolny jest zapłodnić ? Proszę o odpowiedz pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest znikoma choć oczywiście nie można jej wykluczyć.