Pieszczoty w dni płodne a możliwość zajścia w ciążę

Witam panstwa mam pytanie wczesniejszy okres dostalam 15 pazdziernika a w Iistopadzie miesiaczke dostalam 5 badz 6 wczoraj tzn 16 .10 doszlo do pieszczot z mezem w pozycji 6 na 9 i robilam reka az strzelil umylam kilkakrotnie rece mydlem ale jezeli przed umyciem bym dotknela miejsc intymnych z tym plynem czy jest ryzyko ciazy? Nie wiem czy dobrze licze od ostatniej miesiaczki do obecnej i wyliczam dni plodne wychodzi od 15 do 5-6 22-23 a tego dnia wczoraj byly dni plodne jest ryzyko martwie sie

Witam,
w opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie.

Dni płodne prosze liczyć wg zasady: występują między 10 a 14 dniem licząc za pierwszy dzień, pierwszy dzień krwawienia miesiączkowego.

pozdrawiam