Pieszczoty z partnerem i spóźnianie się okresu

. Czy jeśli piescilam członka mojego partnera, nie doszedł, spermy nie było, dotknęłam swoją ręką jego ręki, a on później wsadził mi palce do pochwy, jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Nie wyczulam też tego śluzu. Spóźnia mi sie okres. Już 34 dzień cyklu i nadal nic. Strasznie sie boję, jeszcze dołączył stres z nie dawna matura może to przez stres? Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest znikoma. Prawdopodobnie opóźnienie wynika ze stresu.

Witam! Szansa na zapłodnienie jest mała. Możliwe są wahania hormonalne jako powód opóźnienia okresu.