Pisk w uszach i pulsujący ból głowy
Witam. Mam 25 lat od 2,5 roku doskwierają mi piski w uszach szczególnie po stronie prawej. Ostatnio jest to pulsujący ból głowy wraz z skokami ciśniena. Umówiłem się juz na rezonans magnetyczny całego ciała za 2 tyg.. Boje się,że to za długo bo skoki cisnienia są naprawde straszne. Czy rezonans musze wykonac z kontrastem?? co może sie ze mną dziać???

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Nieprawidłowe ciśnienie wymaga zdiagnozowania i leczenia. Wymagana jest konsultacja u internisty, który oceni czy wzrost ciśnienia jest przyczyną Pana dolegliwości.