Piszczenie w uchu zaburzenia nerwicowe

Witam Jakis czas temu zaczęło mi piszczeć w uchu, dostałem leki od laryngologa i przeszło, po jakimś czasie pisk powrócił jednak juz jie konkretnie w uchu lecz tak jakby w głowie, byłem u laryngologa neurologa kardiologa nic nie wyszło, w koncu wylądowałem u psychologa, jestem osoba nerwa, wszystkim sie przejmująca i wyszło ze powinienem kontynuować terapie psychologiczna gdyż mam zaburzeni nerwicowe, czy piski mogą sie brac właśnie od tego? Jak z tym walczyć?

Witam,

rozumiem Pańskie zaniepokojenie objawami, które Pan opisuje. Mam wrażenie, że nadal nie jest Pan przekonany co do diagnozy postawionej podczas spotkań z lekarzami, których Pan odwiedził.
To zrozumiałe, że odczuwa Pan zaniepokojenie i nadal poszukuje Pan przyczyn objawu, który pojawia się i nie ustępuje. Taka troska i reakcja na pojawiające się objawy, jest ważna i potrzebna, daje ochronę i zrozumienie, tego co dzieje się z moim ciałem i dlaczego.Mam przekonanie,że to potrzebne jest połączenie psychoterapii i leczenia które oferuje medycyna.Zachęcam Pana do kontynuowania psychoterapii. Dodatkowo, jeśli nadal będzie Pan zmagał się z wątpliwościami natury medycznej,proszę zapoznać się z informacjami z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu Kajetany k. Warszawy, http://whc.ifps.org.pl/

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571