Płacz, brak motywacji i natrętne myśli a nerwica

Dzień dobry...Jakiś czas temu lekarz kardiolog stwierdził że mam bardzo silną nerwicę, ponadto po badaniu Echa serca wykazało że mam zastawkę mitrala czy coś takiego.Przyjmowałam Signopam.Od roku jeżdzę jako opiekunka do Niemiec bo w wieku 55 lat nie mam w kraju żadnych szans.Problem polega na tym że od dłuższego czasu wiecznie płaczę , z łóżka nie chce mi się wychodzić, nie chce mi się sprzątać, właściwie nic robić, no i dochodzą te najgorsze myśli żeby zakończyć to wszystko co robić ?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza