Płacz w nocy 7-miesięcznego dziecka

Moja 7 miesieczna córka często budzi sie z placzem w nocy. O godz 19 od narodzin jest kapana, potem je butelkę mleka i zasypia. Ok godz 24 budzi sie z placzem, nie chce jeść, ma problem z zaśnięciem a jak zasnie to po godzinie znowu placz i tak do godz 2-3. Wyszły jej 3 zęby. Rano tez ma problem z jedzeniem. Prosze o jakies wskazowki jak mozna zaradzic na powyzsze.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczne jest aby udała się Pani z dzieckiem do gastrologa. Opisywane objawy mogą być wynikiem czynnosciowych zaburzeń pracy jelit.