Płaczliwość, problemy ze snem, zielone stolce i wzmożone napięcie mięśniowe u 4-miesięcznej córki

Witam! Moja córka ma prawie 4 miesiące. Często płacze trudno ją usypiac nie wygina sie prezy nie przesypia mi całej nocy . Karmiona jest mlekiem sztucznym Co 2,5 co 3 godz się wybudza do jedzenia. myslalam ze to moze jest kolka . Wyproznia sie co 2gi dzien stolce sa koloru zielonego Byłam z nią u pediatry i uważa że ma wzmożone napięcie mięśniowe.. Teraz zauważyłam że często cmoka wkłada palce i kciuk do buzi. Choruje na tarczycy przeszła cytomegalie miała moje przeciw ciała.

Milena Lubowicz

Dzieci 4-miesięczne zwykle nocy jeszcze nie przesypiają i to nie jest powodem do niepokoju tylko normą. Natomiast wzmożone napięcie mięśniowe wymaga wizyty u lekarza rehabilitacji neurologa lub i rozpoczęcia z dzieckiem zabiegów rahabilitacyjnych.
Pozdrawiam