Płaczliwość u 7-miesięcznego dziecka a karmienie

Witam,mama 7m-cznego niemowlaka.Karmię piersią.Problem w tym,że po wieczornymkarmieniu dziecko zasypia na ok.pół godz.potem budzi się z płaczem.Znowu chce do piersi.Przysypia,po nakarmieniu nie chce dać się odłożyć do łóżeczka.Zasypia bujana na rękach i znowu próba odłożenia do łóżeczka-płacz.W nocy podobnie,ok.3-4x budzi się a nawet ok.3.00 chce się bawić.Przed zaśnięciem ok.18.00je 30 ml kaszki a o 20.00 ->150 ml mleka.Rano śpi do ok.9.30 i potem w południe ok. 1h.Czasem jeszcze po południu 1h

Witam,

Nie wątpię, że jest to męczące. Jeśli od początku dziecko funkcjonuje w tym rytmie i Pani go nie reguluje to trudno będzie o zmianę.
W dużej mierze to też od Pani zależy jak dziecko funkcjonuje, niemowlęta potrzebują ram i granic , w których mogą funkcjonować.
Takie zmiany należy wprowadzać w racjonalny sposób.