Plamienia a ryzyko zajścia w ciążę u 32-letniej kobiety

Dostałam okresu 28.12 a w sylwestra za szaleliśmy i to dwa razy w nocy i trzeci raz rano w nowy rok . Okres powinien mi się mi się skończyć 03.01 , a już 01.01 nie miałam tylko lekkie plamienia przez te dwa dni .Minął już tydzień czy mogłam zajść w ciążę , a mój brzuch wygląda jakby był wzdęty . Bardzo proszę o odpowiedz.

Milena Lubowicz

Ryzyko zajścia w ciążę w początkowych dniach cyklu jest bardzo małe, ale oczywiście istnieje. Proponuję wykonać test ciążowy około 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam