Plamienia dwa tygodnie przed miesiączką

witam mam problem jestem 2 tygodnie przed miesiaczka a od 5 dni plamie najpierw po stosunku na jasno rozowo potem krwisto nawet do ciemnego brazu, bardzo się martwię nigdy wcześniej nie miałam takich plamień proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Proszę się skonsultować z ginekologiem, w celu ustalenia przyczyny. Najczęstsze przyczyny to zaburzenia hormonalne oraz nadżerki.

Małgorzata Panek

Krwawienie może być związanewze stosunkiem lub zaburzeniami hormonalnymi.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam