Plamienia i ból podbrzusza w 7. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 7 tyg.ciąży i boli mnie podbrzusze jak np.siusiam jak siadam. Wczoraj mialam lekkie plamienie jestem przerażona bo dużo się naczytałam. Może być to przyczyną że przez pare godzin dużo się smiałam i ze zmęczenia? I właśnie po tym pojawiły się plamienia , po tym brzuch mnie przestał całkowicie boleć i przestałam odczuwać nieustanny głód który towarzyszył mi nawet w nocy.

Lek. Marta Jaruchowska

dolegliwosci bolowe w podbrzuszu i plamienia z drog rodnych sa objawem porodnienia zagrazajacego, nalezy skontaktowac sie z lekarzem. Oczywiscie stres czy wysilek moze wywoływać/potegowac te objawy.
Może być tez infekcja w drogach moczowych a plamienie moze byc nie z drog moczowych w przebiegu infekcji .