Plamienia i bolesność podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam zwykle 28-30 dniowe cykle. Współżyłam bez zabezpieczenia w 6 i 7 dniu cyklu. W 14 wystąpiło niewielkie plamienie oraz pojawił się ból w podbrzuszu, znacznie delikatniejszy niż w trakcie okresu i utrzymywał się około 4 dni. Zaczęłam podejrzewać, że jestem w ciąży. Teraz jestem w 32 dniu cyklu i okresu nadal nie ma. Wykonałam już 3 testy ciążowe (nie z porannego moczu ale mocz nie był rozcieńczony) w tym jeden dziś i wszystkie ujemne. Prosiłabym o jakieś sugestie, pozdrawiam!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Związane jest to z wahaniami hormonalnymi.