Plamienia i brak pęcherzyka a ciąża

Witam.. w poniedziałek 7.01.2019r. zrobiłam test ciążowy. Wyszły dwie kreski aczkolwiek ta kreska która zwiastuje ciążę zniknęła po 1minucie. Byłam u lekarza 10.01.2019. lecz lekarz powiedział że nie widać pęcherzyka i widocznie jest za wcześnie.. powiedział też że widzi smugę krwi na szyjce macicy.. i prawdopodobnie dostanę miesiączki. Dostałam jedynie plamienia kolory jasno- różowego w czwartek na chwilkę . Ustopilo. Później dostałam w piątek także chwilkę i ustąpiło. I tak samo było w sobotę... Co robić dalej ??

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, proszę udać się ponownie do ginekologa, być może trzeba będzie wykonać badanie beta-hCG. Serdecznie pozdrawiam, Paweł Żmuda-Trzebiatowski