Plamienia i krwawienia w 10. tygodniu ciąży

Mam pytanie pisałam już do Was.jestem w 10tyg ciąży w 6 tyg plamiłam a tydzień później leciało mocno jak z kranu jeden dzień diagnoza poronienie zagrażające później było ok ale w 9tyg delikatnie plamiłam raz brązowa krwią pojechałam do lekarza i on mówił że to dlatego że łożysko się układa i dlatego delikatnie plamiłam.czy ja mam się przejmować? jestem w 10tygodniu to jest moja 2 ciąża a pierwsza była 2,5 roku temu idealna.Dlaczego tak się dzieje? Zamiast cieszyć się to bardzo się Martwię.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością należy w tej sytuacji mieć się na baczności. Tego typu objawy mogą stwarzać zagrożenie dla ciąży.