Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 6 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienia po skończeniu krwawienia podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam od roku i 4 miesiecy stosuje tabletki antykoncepcyjne daylette. Od 3 miesiecy pojawiaja sie lekkie plamienia po kilku dniach od skończenia miesiaczki. Co to moze byc? Czy jestem zagrożona ciążą ?? Prosze o odpowiedź
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Jeśli zażywa Pani tabletki regularnie, nie zapomina o nich, ani bardzo nie opóźnia przyjęcia tabletki, to jest Pani w pełni chroniona.
Jeśli sytuacja powtarza się w kolejnych cyklach, może trzeba pomyśleć o zmianie preparatu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy