Plamienia po usg podbrzusza
Miałam usg przezbrzuszne w 7 tyg z powodu plamien. Po tym badaniu mialam jednorazowe plamienie ale koloru czerwonego ktore sie nie powtorzylo. Postanowilam zrobic za dwa dni kolejne chociaz wczesniejsze usg nie wykazalo zagrozenia zarodka z bijacym sercem. Czy moglam po 20 min poronic? Lekarz mogl tego nie zauwazyc?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Jednorazowe plamienie nie oznacza poronienia. Ale na pewno wymaga kontroli lekarskiej.
Pozdrawiam