Plamienia po usg podbrzusza

Miałam usg przezbrzuszne w 7 tyg z powodu plamien. Po tym badaniu mialam jednorazowe plamienie ale koloru czerwonego ktore sie nie powtorzylo. Postanowilam zrobic za dwa dni kolejne chociaz wczesniejsze usg nie wykazalo zagrozenia zarodka z bijacym sercem. Czy moglam po 20 min poronic? Lekarz mogl tego nie zauwazyc?

Milena Lubowicz

Jednorazowe plamienie nie oznacza poronienia. Ale na pewno wymaga kontroli lekarskiej.
Pozdrawiam