Plamienia podczas stosowania pigułki antykoncepcyjnej

Witam. Ostatnio z moim partnerem kochałam się w dni płodne. Zabezpieczam się tylko pigułką antykoncepcyjną. Po 18 dniach od stosunku dostałam normalnie okres ktory trwał 5 dni (zwykle tyle trwa), pozniej 6 dnia juz go nie mialam a na 7 dzien znowu pojawilo sie lekkie plamienie (troche krwi) a na 8 dzien juz bardzo brzydka brazowa wydzielina. Pobolewa mnie niekiedy podbrzusze i mam nudności (zwykle po posiłku). Czy warto sie przejmowac? (od stosunku minął miesiac). Zrobic test ciązowy?

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia.
W razie wyniku pozytywnego powinna zgłosić się Pani do ginekologa.
Pozdrawiam