Plamienia przy systemie Conti u 55-latki

WITAM.OD DWÓCH MIESIĘCY STOSUJĘ SYSTEN CONTI. MAM 55 LAT. POJAWIŁY SIĘ PLAMIENIA. CZY POWINNAM ZAPRZESTAĆ STOSOWANIA, LEKARZ UPRZEDZIŁ MNIE, ŻE MOŻE TAK BYĆ. JESTEM POZA MIEJSCEM ZAMIESZKANIA, CO POWINNAM ZROBIĆ?

Witam.

Proszę zgłosić się do lekarza gdyż każde nieplanowe krwawienie wymaga diagnostyki. Szczególną troską należy otoczyć organizm w okresie menopauzy oraz wnikliwie obserwować wszelkie zmiany.

Pozdrawiam